Hakkımda

Bana Ulaşmanın En Kolay Yolu E-Posta Adresim…;
E-Mail Adresim : kahramanugurlu@gmail.com

Kısaca Neler Yapıyorum...;

Teknoloji ile küçüklüğünden bu yana fazlasıyla haşır neşir olmuş biriyim. Günümüzde de bu huyumdan vazgeçmiş değilim. Hala yeni çıkan teknolojik oyuncaklara merakım devam ediyor.

Önceleri Acemi.Mobi olarak bilinen şimdilerde TechTech.Net adresinden yayın yapan teknoloji ve sosyal medya haber sitesinde yazılar yazdım.

Gözbebeğim diyebileceğim canlı radyo yayınlarımı ise ‘Tech Gündem‘ ve ‘Sosyal Medya’nın Sesi” programlarımla devam ediyorum. Alanında en uzman kişilerle Skype üzerinden bağlanarak canlı yayınla sizlerle buluşturmaya çalışıyorum. Canlı yayın sonrası ise iTunes Podcast‘lerinde Teknoloji kategorisi altında yayınlanıyor. Yayınlarımı canlı canlı takip etmek isterseniz Radyo sayfamı ve twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Bir ara en aktif olduğum alan ise TRT Haber‘de Cumartesi geceleri yayınlanan Sosyal Medya programında “Sosyal Medya Sorumlusu” olarak katkıda bulunmaktı. Cumartesi geceleri 00:15’te canlı yayınlanan programı hatırlamak isterseniz buradan izleyebilirsiniz.

Teknolojiyi, İnternet’in sonsuz uzayını ve sosyal medya alemlerini takip edip fikirlerimi sizlerle paylaşabileceğim hemen her türlü imkanı kullanmaya çalışıyorum. İşte bunlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz…

Sosyal Medya'da Anlık Paylaşımlarım İçin...;

Video Paylaşımlarım İçin;

Fotoğraf Paylaşımlarım İçin;

Profil Ayrıntıları İçin;

Konum Paylaşımlarım İçin;

Canlı Yayınladığım Radyo Programlarım;

Daha Fazlası İçin;

Resimlerim;

..

Yorum yazmak için tıklayabilirsiniz.

Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.