| | |

“Tech Gündem” Sayı 1 ile Sizlerle!

Siyasi ve ekonomik gündemin izin verdiği kadar paylaşım yapabildiğimiz can sıkıcı günleri geride bırakmaya olan umudumuzu korurken, ben de sizlere teknoloji gündeminden haberleri aktardığım canlı youtube programım “Tech Gündem”e başladım. Her sabah 10:00’da sizlere teknoloji, sosyal medya ve gündeme dair haberleri aktarmaya çalışıyorum. Bununla beraber bu yayınları podcast haline getirmeye çalışırken belki de eski gazetelerden aldığı tadı özleyenler olabileceğini de düşünerek bu yayınlarda aktardığım haberleri toplarladığım bu yeni sayfamı takdim etmek istiyorum. Tamamen sizlerden gelecek yorumlarla şekillenecek olan bu sayfada ana hatlarıyla teknoloji dünyasında bir haftada olan bitenden haberler vereceğiz. Elbette youtube ve podcast yayınları ile konuların derinlerine ineceğiz ama bazen haberlere hızlıca gazete tadında göz atmak ve okumak daha iyi gelebiliyor insanlara.

Her gün yeni haberleri araştırarak, en doğru haliyle sizlere ulaştırmaya çalışacağım youtube, podcast ve bu sayfa gibi haber gurubuna sizler de lütfen yorumlarınızla destek olun. İlk sayıdan herkese sevgiler.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.