| | | | |

Clubhouse

Clubhouse’a katıldığım 20 Ocak 2021 tarihinden bu yana oldukça sık içerik üretmeye, düzgün yayınlar yapmaya, yararlı içeriklerle dinleyenlere faydalı olmaya çalışıyorum. Bunun yanında yayınlarda aldığım notları kişisel sayfamda yayınlayarak bir nebze kalıcı hale getirmeye çalışıyorum.

Bu sayfa ile bazı linkleri ve düzenli yaptığım yayınları listelemek istedim. Ayrıca yayınlarımı Ajanda sayfamdaki takvimden de takip edebilirsiniz.

Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim.

Clubhouse’ta yaptığım canlı yayın konuları;

🎙Tech Gündem Kulübü: Düzenli olarak teknoloji, trendler, hayatımızı kolaylaştıran uygulamaları ve gündeme dair konuları birlikte değerlendiriyoruz. Ayrıca her hafta “Haftanın Özeti” programı ile güncel gelişmeleri konuşuyoruz.

☕️Kahve Kulübü: Her hafta sonu kahvenin her yönünü, yine kahve eşliğinde, kitap, sinema, seyahat ve müzik gibi hayata dair keyif aldığımız konuları dinleyenlerle birlikte paylaşıyoruz.

💫Sosyal Medya Kulübü: Sosyal medya platformları, influencer etkileşimleri, network ve iletişim platformlarını bir araya topluyoruz. Sosyal medyayı aktif ve etkin kullanan kişilerle bir araya gelip dinleyenlerin sorularıyla dijital dünyayı daha iyi anlamak için konuşuyoruz.

TECH GÜNDEM kulübünde yaptığım canlı yayınlar;

KAHVE kulübünde yaptığım canlı yayınlar;

SOSYAL MEDYA kulübünde yaptığım canlı yayınlar;

Yayınları kaçırmamak için aşağıdaki linklerden beni ve kulüpleri takip edebilirsiniz.

Clubhouse – https://www.clubhouse.com/@kahramanugurlu
Twitter – www.twitter.com/kahramanugurlu
Instagram – www.instagram.com/kahramanugurlu
Youtube – www.youtube.com/kahramanugurlu

KAHVE – https://www.clubhouse.com/club/Kahve
TECH GÜNDEM – https://www.clubhouse.com/club/tech-g%C3%BCndem
SOSYAL MEDYA – https://www.clubhouse.com/club/sosyal-medya

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.