| | |

YouTube Kanal Önerileri

Bu akşam Clubhouse’ta yaptığım yayında dinleyenlerle faydalı içerik üreten, herhangi bir konuda bilgilendiren YouTube’ta içerik üreten kişilerin kanallarını konuştuk. Birbirimize tavsiye verdik. Ben de yayın sırasında tavsiye edilen ve önerilen bu kanalları not aldım.
Yayın sırasında anlık olarak güncellemeye çalıştım, eklemek istediğiniz, tavsiye ettiğiniz kanallar olursa lütfen yorum yazarak belirtin, ekleyeyim.
Veya daha kolayı t.me/KahramanTelegram kanalına dahil olabilir ve https://t.me/joinchat/8p_JNSWJ-Uc1YzI0 linki ile kanalın chat bölümünden fikirlerinizi yazabilirsiniz. İlginize şimdiden teşekkürler.

Benim önerilerimle başlayalım, buyurunuz;

Kahraman Uğurlu

Özgür Bilge

Muzaffer Sunar

Alper Soydaş

Berna Mutlu Aytekin

Cihat Bilgin

Sets Turan

Bülent Zorlu

Cansu Kavun

Burak Ertuna

Beril Cansever

Ali Emre Özpolat

Sevim Özdemir

Leo Arslan

Tevfik Kaşlıca

Similar Posts

2 Comments

  1. Kahraman bey Clubhouse yayınlarınızı ilgiyle takip ediyoruz, Bütün yayınlarda odanın yayının ve konuşmacının huzurunu kaçırdığını, üslupsuz olarak her lafa atlayan Bülent bey’i uyumanın vakti gelmedi mi? Tamam anladık çok heyecanlı bir tip ama söyledikleri de incir çekirdeğini doldurmaz, başkalarının söylediklerini teyi eden, tekrar eden konuşmalar. Biraz daha sakin olması ve her lafa atlamaması için lütfen uyarın şu an iPhone ipuçları ve ayarlarını dinliyoruz yine aynı şeyler oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.