İletişim & Mail & Sosyal Medya

Bana Ulaşmanın En Kolay Yolu E-Posta Adresim…;
E-Mail Adresim : [email protected]

Aktif sosyal medya hesaplarım;

Twitter : twitter.com/KahramanUgurlu
Instagram: instagram.com/KahramanUgurlu
Telegram: t.me/KahramanUgurlu

Clubhouse Canlı Yayınlarım

Clubhouse’a katıldığım 20 Ocak 2021 tarihinden bu yana oldukça sık içerik üretmeye, düzgün yayınlar yapmaya, yararlı içeriklerle dinleyenlere faydalı olmaya çalışıyorum. Bunun yanında yayınlarda aldığım notları kişisel sayfamda yayınlayarak bir nebze kalıcı hale getirmeye çalışıyorum.

Bu sayfa ile bazı linkleri ve düzenli yaptığım yayınları listelemek istedim. Ayrıca yayınlarımı Ajanda sayfamdaki takvimden de takip edebilirsiniz.

Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim.

Clubhouse’ta yaptığım canlı yayın konuları;

🎙Tech Gündem Kulübü: Düzenli olarak teknoloji, trendler, hayatımızı kolaylaştıran uygulamaları ve gündeme dair konuları birlikte değerlendiriyoruz. Ayrıca her hafta “Haftanın Özeti” programı ile güncel gelişmeleri konuşuyoruz.

☕️Kahve Kulübü: Her hafta sonu kahvenin her yönünü, yine kahve eşliğinde, kitap, sinema, seyahat ve müzik gibi hayata dair keyif aldığımız konuları dinleyenlerle birlikte paylaşıyoruz.

💫Sosyal Medya Kulübü: Sosyal medya platformları, influencer etkileşimleri, network ve iletişim platformlarını bir araya topluyoruz. Sosyal medyayı aktif ve etkin kullanan kişilerle bir araya gelip dinleyenlerin sorularıyla dijital dünyayı daha iyi anlamak için konuşuyoruz.

TECH GÜNDEM kulübünde yaptığım canlı yayınlar;

KAHVE kulübünde yaptığım canlı yayınlar;

SOSYAL MEDYA kulübünde yaptığım canlı yayınlar;

Yayınları kaçırmamak için aşağıdaki linklerden beni ve kulüpleri takip edebilirsiniz.

Clubhouse – https://www.clubhouse.com/@kahramanugurlu
Twitter – www.twitter.com/kahramanugurlu
Instagram – www.instagram.com/kahramanugurlu
Youtube – www.youtube.com/kahramanugurlu

KAHVE – https://www.clubhouse.com/club/Kahve
TECH GÜNDEM – https://www.clubhouse.com/club/tech-g%C3%BCndem
SOSYAL MEDYA – https://www.clubhouse.com/club/sosyal-medya

 

  Kısaca Neler Yapıyorum...;

  Teknoloji ile küçüklüğünden bu yana fazlasıyla haşır neşir olmuş biriyim. Günümüzde de bu huyumdan vazgeçmiş değilim. Hala yeni çıkan teknolojik oyuncaklara merakım devam ediyor.

  Önceleri Acemi.Mobi olarak bilinen sonraları TechTech.Net adresinden yayın yapan teknoloji ve sosyal medya haber sitesinde yazılar yazdım.

  Gözbebeğim diyebileceğim canlı radyo yayınlarımı ise ‘Tech Gündem‘ ve ‘Sosyal Medya’nın Sesi’ programlarımla devam ediyorum. Alanında en uzman kişilerle Skype üzerinden bağlanarak canlı yayınla sizlerle buluşturmaya çalışıyorum. Canlı yayın sonrası ise iTunes Podcast‘lerinde Teknoloji kategorisi altında yayınlanıyor. Yayınlarımı canlı canlı takip etmek isterseniz Radyo sayfamı ve twitter adresimi takip edebilirsiniz.

  Bir ara en aktif olduğum alan ise TRT Haber‘de Cumartesi geceleri yayınlanan Sosyal Medya programında “Sosyal Medya Sorumlusu” olarak katkıda bulunmaktı. Cumartesi geceleri 00:15’te canlı yayınlanan programı hatırlamak isterseniz buradan izleyebilirsiniz.

  Teknolojiyi, İnternet’in sonsuz uzayını ve sosyal medya alemlerini takip edip fikirlerimi sizlerle paylaşabileceğim hemen her türlü imkanı kullanmaya çalışıyorum. İşte bunlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz…

  Sosyal Medya'da Anlık Paylaşımlarım İçin...;

  Video Paylaşımlarım İçin;

  Fotoğraf Paylaşımlarım İçin;

  Profil Ayrıntıları İçin;

  Konum Paylaşımlarım İçin;

  Canlı Yayınladığım Radyo Programlarım;

  Daha Fazlası İçin;

  Fotoğraflarım;