| | | |

Blogger’s Base

Resmi açılışı yapılmamasına rağmen 29 Aralık’tan bu yana sosyal medyada Beta Version olarak sıkça tanıtımı yapılan “Blogger’s Base“i geçen perşembe (6 Ocak) ziyaret ettim. Daha doğrusu ettik. Halil ve İrem‘le görüşeceğimiz o akşam, yemekten önce Halil’le orada buluştuk. Mekanı inceledik.

BBase oldukça renkli dizayn edilmiş. Daha girişte müthiş plak koleksiyonu ile karşılaşıyorsunuz. İçeride renkli ve çeşitli dizaynlarda koltuklar sıcak bir hava veriyor ortama.

İnce detaylar dikkatimizi çekiyor. Masaların altlarına gizlenmiş pirizler, hoş masa lambaları, retro tüplü tv, ilginç duvar kağıtları… Ben 10 tane çoklu piriz saydım ama fazlası vardır.

İçeride Caffe Nero mevcut. Şimdilik akşam 19’a kadar hizmet veriyor. Bizlere güzel kahvelerimizi hazılayan Serdar bey resmi açılıştan sonra hizmet saatinin değişebileceğini söyledi. Umarım öyle olur ve geç saatlere kadar hizmet verirler. Malum gece çalışmayı seven çok aramızda…

Kahvelerimizi yudumlarken yine aynı akşam yayına açılan Mac App Store‘u indirip inceledik. İnternet bağlantı hızının oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. 150 MB’lık dosya yaklaşık 5 dakikada indi.

Ortamın biraz soğuk olduğunu söyleyebiliriz ama resmi açılış sonrası daha sıcak olacağı kesin.

Resimleri iPhone ile çektim…

Friendfeed’de resimler mevcut… –    Facebook sayfası da burada… –  Foursquare check-in burada…

En ilginç köşelerden birisi de müzik köşesi. Burada çeşitli enstrumanlar mevcut. Güzel bir detay olmuş. Ayrıca sunum yapmak isteyenler için projeksiyon cihazı da var.

Rahat koltuklar, toplantılar için büyük bir masa, projeksiyon cihazı, müzik köşesi, güzel dekorasyon, güzel Café’si ve sıcak ortamıyla rahat çalışmak isteyen blogger’ların ortak noktası olmaya aday bir mekan olmuş…

Ulaşım için her türlü mobil cihazdan ” http://maps.google.com/maps?f=q&q=41.026929,28.976292 ”  linkini yada aşağıdaki resimlere tıklayabilirsiniz…

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.