|

Apple Watch için Spigen Koruyucu Kılıf

Kılıflara isyan ettiğimi şu yazımı okuyanlar bilir. Tonla parayı dökmemize rağmen “yine mi kılıf?” dediğinizi duyar gibiyim. Ama valla billa sizler için, deneyip görelim bakalım diye aldım…

Apple Watch için koruyucu kılıf almanızı gerektirecek iki endişeniz oluyor. Birincisi alüminyum (veya çelik) kasanın çizilmesi, ikincisi ise camının çizilmesi. Araştırırsanız bir çok koruyucu kılıf bulabilirsiniz ama bunların hemen hepsi dış kasayı koruyor, camı korumuyor. Dolayısı ile siz bir de ayrıca ekran koruyucu jelatin vb. bir şey daha almak zorunda kalıyorsunuz.

İşte benim size tavsiye edeceğim ürün hem kasayı hem da ekran camını koruması ile öne çıkıyor. Spigen Apple Watch Tough Armor Kılıf (42mm – GunMetal) bütünüyle saati kaplayarak tam bir koruma sağlıyor. 3 farklı renk alternatifi de bulunuyor.

pr_01_1188_maxpr_01_1187_maxpr_01_1186_max

Spigen markası Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Ben direk kendi siteleri üzerinden aldım. Üstelik oldukça hızlı olduklarını belirtmem gerek. Sipariş verdikten 2,5 saat sonra ürün kargoya verilmişti.

Şunu söylemem gerek, bu kılıfı takınca saat, “Apple Watch” olmaktan çıkıp tam bir “patates”e dönüşüyor. Ben pek böyle kullanacağımı düşünmüyorum. Ama siz çizilmesini, zarar görmesini istemiyorsanız en iyi alternatif bu kılıf diyebilirim.

Şimdi nasıl bir şey bu kılıf derseniz buyurunuz videosu…

 


Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.